Orhaneli Belediyesi Personeline Hizmet İçi Eğitim

0

Orhaneli Belediyesi personeline kişisel gelişim semineri verildi.
20 Haziran 2014 Cuma 11:44:10

Orhaneli Belediyesi, personelinin motivasyon ve verimini artırmak için hizmet içi eğitim semineri düzenledi. Kamusal Eğitim ve Danışmanlık Derneği tarafından verilen seminerde, kişisel gelişimle bağlantılı farklı konular belediye personeline aktarıldı.

Seminer öncesi bir konuşma yapan Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, hizmetlerin verimli ve kaliteli bir şekilde yerine getirilebilmesinin ancak bilgili ve eğitimli personelle mümkün olabileceğini söyledi. Tatlıoğlu, kişisel gelişim eğitimlerinin yerel yönetimlerde hizmet anlayışının gelişmesine büyük katkısı olduğunu ifade etti.

İki gün süren seminere konuşmacı olarak katılan Maliye Bakanlığı Muhasebat Başkontrolörü Feyzullah Budak, belediye personelini Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Motivasyon ve beden dili konularında bilgilendirdi.

Eğitim sırasında bir de ilginç olay yaşandı. Seçim sonrası Bursa İlçelerine teşekkür ziyaretlerinde bulunan Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ’ın Orhaneli ziyareti bu eğitimin ikinci gününe rastladı ve eğitim yapılan salona da gelen ARINÇ’ın eğitimci Feyzullah BUDAK’ı Ahmet Yesevi Üniversitesi’ndeki Rektör Yardımcılığı ve Mütevelli Heyet Üyeliği döneminden tanıdığı anlaşıldı. Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ ile Eğitimci Feyzullah BUDAK arasında yaşanan samimi diyalog esnasında Sayın ARIÇ, Eğitimci BUDAK’tan seminerin içerdiği konular hakkında ayrıntılı bilgi aldıktan sonra yanında bulunan Vali ve Milletvekillerine dönerek “Aslında bu seminerleri herkesten önce bizim almamız lazım, valilerin ve milletvekillerinin alması lazım” dedi.

1

2

3

Kaynak: http://www.orhaneli.bel.tr/

Kategoriler:Basından Seçmeler

Bir Yorum Yazın